אנחנו

הסיפור מאחורי אורבן שמאן

אורבן שמאן מאמינים באורח חיים הוליסטי, המעמיק הרבה מעבר לתזונה. זה מקום של רפואת האדמה, דרך חיים, הזדמנות לכולם למצוא את המרפא הפנימי שבתוכם. אנחנו בית לכל מי שמנהל לייפ סטייל עירוני ומודרני, שמחפש גם בריאות, יופי ואריכות ימים.

אנו מציעים תכניות ניקוי רעלים אורגניות ותכניות תזונה עונתיות המתאימות לכל מי שמעוניין לעורר את בריאותו, לרדת במשקל, לאזן את רמות הסוכר בדם, להעלות את רמות האנרגיה והריכוז, לשפר את איכות השינה ועוד. ההשראה לכל המוצרים שלנו נובעת מהטעמים הטהורים ומהתכונות המרפאות שיש בטבע – ירקות, פירות, פרחים, עשבים, שורשים, אגוזים ואצות וסופר פודס. הגישה שלנו לבריאות מבוסת ע״פ גישת הנטורופתיה ורופאת הצמחים המודרנית. את המתכונים שלנו פיתחנו והתאמנו לספיגה ועיכול מיטביים, לאיזון הורמולנאלי והפחתת מתחים.

גוף בריא ומאוזן דורש יותר מתכנית ניקוי חד-פעמית, יש לבצע שינויים באורח החיים ולהתמיד בהם. אנו מספקים הזנה ומוצרים שעוזרים להשקיט את תנודות התודעה ויאפשרו לתחושת הבריאות והחיוביות לזרום אל תוך חיינו.

האמת שלנו

 • אורגני בלבד נטול הנדסה גנטית
  באורבן שמאן כל הרכיבים נקיים מחומרי הדברה, קוטלי פטריות, קוטלי עשבים ושאר רעלים – שכן אלו עשויים להצטבר במערכת הגוף ולגרום למחלות.
 • 100% כבישה קרה
  רוב המיצים בעיר נסחטים במסחטות מיץ צנטריפוגליות. בתהליך זה נוצר חום, אשר פוגע בערכים התזונתיים, הויטמינים והאנזימים שבירקות והפירות. מכירים את המיצים הארוזים, שניתן לרכוש בחנויות? הם נטולי כל ערך תזונתי. באורבן שמאן אנחנו משתמשים אך ורק בטכנולוגיה של כבישה קרה: אנו סוחטים את הפירות והירקות בצורתם הטבעית, ומקררים מיד כדי לשמר את הערכים התזונתיים.
 • נקיים מפלסטיק
  הכימיקלים הנמצאים בפלסטיק עלולים לזלוג מזון ולהעמיס על מערכות הניקוי והפינוי של הגוף. רוב בקבוקי הפלסטיק מכילים BPA, פתלטים וכימיקלים אחרים, אלא אם מצוין אחרת. אנו משתמשים בצנצנות ובקבוקי זכוכית בלבד!
 • מקומי ועונתי
  באורבן שמאן אנו משתמשים אך ורק ברכיבים ממגדלים אורגנים ברי-קיימא. בכך אנחנו תורמים את חלקנו לאיכות הסביבה ולהפחתת רמות הזיהום של האדמה ומקורות המים שלנו, עקב נזקי החקלאות הקונבנינאלית. קשרים קרובים עם חקלאים אורגניים מקומיים מאפשרים לנו לקבל מוצרים באיכות הגבוהה ביותר.
 • מיינדפולנס
  כל שלב בשרשרת הייצור והאספקה של מוצרי אורבן שמאן קשור בקשר הדוק לפילוסופיות בהן אנו דוגלים. אנחנו מודים על הצוות המיוחד שבוחר לעבוד איתנו ומקפידים על סביבת עבודה בתדר גבוהה ואנרגיות טובות המבטיחים מוצרים ושירות באיכות הכי גבוהה.
 • מחקר עדכני
  אנחנו נמצאים בתהליך מתמיד של למידה. אנו מחויבים להמשיך ולהרחיב את הידע שלנו ולהישאר מעודכנים בכל תחומי המדע והמחקר של התזונה והרפואה הפונקציונאלית שמהם ניתן להפיק תועלת עבור הקהילה שלנו (אתם!).
 • בריאותנות
  אורח חיים מודע דורש מחויבות לשינויים יומיים המובילים לבריאות ואיזון בכל הרמות והמערכות. בריאותנות בראייה שלנו היא תזונה עשירה בנוגדי חמצון, שומנים בריאים, עלים ירוקים, ירקות, קטניות מונבטות, מזונות על ומים מטוהרים. תזונה נטולת חלבונים ושומנים מן החי, סוכר מעובד, אלרגנים (סויה, בוטנים, שומשום, מוצרי חלב וביצים) ודגנים ללא גלוטן בסביבה נקייה מגלוטן לחלוטין היא דרך המלך!.

המייסדים

נעמי בוביס ילידת גרמניה עלתה לארץ לפני 20 שנה. היא עבדה ככתבת חוץ לעיתון שוויצרי וצילמה סרטים דוקומנטריים על המצב הבטחוני וחברתי בארץ. לאחרי סקירות של מלחמות ופיגועים, היא הרגישה שחיקה ונרשמה ללימודי נטורופתיה בתל אביב. כך היא הפכה את התשוקה שלה לעולם התזונה והרפואה למעשי.

במקביל נעמי המשיכה לכתוב לבלוג האישי שלה (www.telavivnotes.com) על תל אביב, העיר שהיא כל כך אוהבת. כרגע היא לומדת קורס לרפואה פונקציונלית ( functional medicine) בשביל להפוך  ל-health coach בתחום.

אודי סהר הוא נטורופת מוסמך, הרבליסט קליני, שף בריאותני ומדריך ויניאסה יוגה. כל תכניות הניקוי שלנו נרקחו מתוך הבנה העמוקה שלו, ומבוססים על מחקרים קליניים וחשיבה אסטרטגית שיובילו למצב גופני מיטבי.

אודי החל את דרכו בכיוון הריפוי מגיל צעיר. לאחר שחווה רגישויות למזון שהשפיעו על מצבו הבריאותי במהלך התבגרותו, הוא יצא למסע ריפוי עצמי באמצעות התזונה. במהלך מסעותיו בדרום אמריקה, מרכז אמריקה, הודו ועוד, נחשף ולמד שיטות ריפוי של תרבויות עתיקות ומודרניות. הרקע של אודי במטבחים ובברים, בשילוב ידע נרחב בהרבליזם, ארומתרפיה, היבטים של רפואה סינית, איורוודית ושמאניזם, מעצבים את גישתו לרפואה טבעית.