הניקוי

תכניות ניקוי מיצים אורגניות
המתאימות לסגנון החיים האורבני
ייעודיות לשיפור מקסימלי של בריאותכם

בחרו את הניקוי המתאים לכם

מצאו את התכנית המתאימה ביותר לצרכיכם ולסדר היום שלכם

למה ניקוי רעלים?

A

התחלת מחזור חדש בחיים

בין אם התנסיתם בעבר בטיהור ובין אם זו הפעם הראשונה עבורכם, כל מסע ומסע הוא מדהים. מטרת העל היא לשחרר דפוסים ישנים ולאתחל את המערכת, ע"י התגברות על התמכרות לסוכר, גלוטן, מלח או קפאין, ולהתקדם אל עבר מחזור חדש. תוך כדי כך, יושפעו בחירות המזון שלכם, מערכות היחסים, הקריירה, המשפחה והאמונה.

B

מעבר לתזונה אלקלית

תכנית הטיהור שלנו כוללת חמישה מיצים, מרק אלקלי ומרקחת צמחית לטיהור רעלים עבור כל יום בתהליך. מדובר במנה יומית של מיץ, מזינה ובעלת תכונות רפואיות, המבוססת על צמחים ומיועדת לתמיכה בגוף בעודו נמנע ממזון מוצק. כל המוצרים שלנו אורגניים ומאושרים. מיץ טרי הינו חיוני בתהליך הטיהור, כיוון שניקוי מעמיק של המערכות דורש רמה מלאה של אנזימים.

C

סגנון החיים האורבני שלנו

תכנית הטיהור שלנו תוכננה לאפשר תמיכה בגוף בתהליך טיהורו מרעלים, תוך המשך אורח החיים האורבני. החיים בעיר חושפים אותנו באופן מתמיד לרעלנים, זיהום אוויר ולחץ הגורמים לתדירויות אינטנסיביות.

במהלך הטיהור, המערכות בגופכם יוצפו במעל שלושה ליטרים של חומרי גלם אורגניים מאושרים מדי יום.

D

ריפוי סימפטומים כרוניים

אם אתם סובלים מסימפטומים כגון מערכת חיסונית חלשה, רגישויות בעור, אלרגיות, תנודות במצב הרוח או כעס, נדודי שינה, בעיות עיכול, ריח גוף חומצי, עלייה במשקל, רמת אנרגיה נמוכה ובאופן כללי תחושה ומראה כשל גרסה פחות מוצלחת של עצמך – טיהור יועיל לכם עד מאד.

E

ליהנות מעור קורן

אנרגיות עצומות מושקעות בעיכול. כאשר אנו בוחרים להימנע ממזון מוצק, האיברים בגופנו חופשיים לנתב מחדש את הדם והאנרגיה אל המוח, העור, הכבד ואזורים אחרים שהוזנחו. בכך מתאפשר לגוף להיפטר מרעלים ולקבל מנוחה לה הוא זקוק עד מאד.

.

F

איזון נפשי

היות שאנו חיים, אוכלים ונושמים בסביבה אורבנית, בגופנו נצברים רעלנים ומתכות כבדות. חשוב להקדיש את הזמן לשחרור רעלנים אלו והעלמתם, שכן הם עלולים להוביל לחוסר איזון פיזי ונפשי.

G

להירגע ולהירפא

צום מאפשר לגוף לנתב אנרגיה ממערכת העצבים הסימפתטית אל מערכת העצבים הפאראסימפתטית ולהתחיל בתהליך הטיהור מרעלים והריפוי.

H

פסק זמן עבור הגוף

טיהור בעזרת מיצים מאפשר לגוף מעבר חלק למצב ניקוי רעלים, תוך הזנתו באנזימים וחומרים מזינים חיים. המיצים שלנו הם חגיגת בריאות עבור הגוף – פסק זמן אולטימטיבי של הנאה.